Michal Lesňák

O MNĚ

„Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím.“ Maxim Gorkij

Toto motto mne provází od začátku mé realitní kariéry.

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zájemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci, dokážeme udělat virtuální staging i vizualizace možného budoucího stavu a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, a může jít do terénu na osobní prohlídky.

Díky propracovanému a odzkoušenému systému práce společně docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Ke svým klientům přistupuji, individuálně. Snažím se DĚLAT REALITY SRDCEM, tak aby byla pro klienty spolupráce se mnou přínosná, efektivní a všechny nás to bavilo a viděli jsme výsledky. A na výsledku je to vždy znát pro všechny zúčastněné strany, kterým pomáhám prodat, pronajmout nemovitosti nebo najít vysněné bydlení. Klientům pomáhám od první schůzky až k předání nemovitosti a přepis energií.

Někdo říká, že je těžké skloubit práci a rodinu. Jsme realitní rodinka, které se tohle povedlo. Mám úžasnou ženu, také realitní makléřku Nelku a jsem rád, že společně zvládáme odvádět profesionální práci pro naše klienty a zároveň trávit čas s naší úžasnou dcerou Eliškou. Rodina je základ štěstí a když Vás do toho Vaše práce baví, tak máte pořádný důvod jít kupředu a dělat svou práci s moderními technologiemi a efektivními nástroji.

Mou práci můžete sledovat na těchto webových stránkách, také na mém youtube kanálu, kde najdete videoprohlídky, facebooku kde pro vás přináším informace ze světa realit i financí.

Chcete cokoliv probrat? Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

13 let

zkušeností v oboru

690 +

realizovaných transakcí

51 kroků

které při prodeji nemovitosti udělám za Vás

99 %

Úspěšnost prodeje

Reference

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení