Reference

Chtěli bychom ocenit vysokou úroveň a profesionalitu pana Lesňáka při prodeji naší nemovitosti od prezentace až po předání. Děkujeme a doporučujeme všem.

manželé Plintovi

Pan Lesnak je vstřícny a velmi ochotny. Spoluprace s nim na velmi dobre úrovni

Dana Molatová

Mám zkušenost relativně s mnoha makléři a musím říct, že žádný se ochotou a profesionalitou panu Lesňákovi opravdu nevyrovná. Skvělý servis, komunikace, vše proběhlo rychle a bez problému. Velmi doporučuji. Mockrát děkuji!

Kristýna Černá

Pana Lesňáka, coby makléře, mohu vřele doporučit. Kvality jeho komplexně poskytovaných služeb spočívají zejména v připravenosti, vstřícnosti a přímočarosti, empatii, spolehlivosti, odbornosti a profesionalitě, v hladkém průběhu a dochvilnosti. Jednání s panem Lesňákem je navíc vždy velmi příjemné a sympatické. Tímto mu rovněž děkuji za dosavadní spolupráci.

Lenka H.

Pan Lesňák mne zastupoval při prodeji dvou bytových jednotek v Karviné, kdy se nám povedlo oba dva byty prodat za velmi zajímavou cenu a také za velmi krátkou dobu. Spolupráce byla velmi profesionální, perfektní komunikace, inzerce, poradenství, právní služby a všechno co je potřeba. Já jakožto klient jsem opravdu nemusel nic řešit a o vše bylo postaráno. Spolupráci s panem Lesňákem opravdu doporučuji, za mě nejlepší zkušenost, kterou jsem kdy s realitním makléřem měl. Zároveň pokud budu v budoucnu cokoliv řešit, zcela jistě se znovu obrátím na pana Lesňáka. Ještě jednou tímto děkuji za super spolupráci. :)

Vladimír Dužík

Pan Lesňák je velice ochotný a schopný realitní makléř. Máme spolu dlouholeté vazby,kdy se nám stará o nemovitosti-jak prodej, tak nákup, také nám řeší správu chaty, nemůžeme si jej vynachválit lidský a empatický Pán, kterých je troufám si říct v teto branži pramálo, takže díky za Vás a s klidným srdcem,můžu jen doporučit ..

R. Stránská

Mohu potvrdit opravdovou profesionalitu. Maximální přehled na trhu nemovitostí. Vysoká informovanost a spolehlivost. Skvělý makléř. Doporučuji.

Marian Vnučko

Spolehlivý, sympatický, konkrétní a velmi erudovaný makléř. Doporučuji využít služeb této realitní firmy.

Ivo Bojas

Spolupráce s panem Lesňákem je na špičkové úrovni, sympatický, ochotný pan Makléř... Můžeme jen doporučit!!!

Saša a Martin Klimo

Vysoko profesionálny prístup. Osobné vystupovanie na vysokej úrovni, prezentácia nemovitosti rovnako. Prehľad na trhu a navrhnuté riešenia od A do Z dotiahnuté do posledného detailu. Vrele doporučujem, som rád že sme sa obrátili na p. Lesňáka.

Tomáš Hanes

Pan Lesňák je velmi profesionální, byl vždy na příjmu nápomocen a pokud bych využíval v budoucnu realitních služeb, určitě bych se obrátil na něj. Mohu jen doporučit.

Kevin Lubojacki

Ráda bych poděkovala panu Lesňákovi za velmi milý, ochotný a profesionální přístup při řešení podnájemní smlouvy. Vše skvěle vysvětlí a poradí s každým problémem. Neváhejte se na něj obrátit. Biskupová.

Kamila Biskupová

Dosavadní spolupráce je naprosto bez výhrad. Vše dodrženo, splněno. Doporučuji!

Jakub Adámek

Realitní makléř pan Michal Lesňák nám byl doporučen k prodeji bytu v Karviné. Při prvním setkání nám vyčerpávajícím způsobem vysvětlil vše kolem prodeje. Proběhlo profesionální nafocení nemovitosti a po zveřejnění nám podával průběžné informace. Prodej proběhl rychle, bez problémů. Velmi profesionální - spokojenost. Můžeme doporučit.

Žurková

Vše bylo dle mých představ. Jednání vždy bylo rychlé a dalo se individuálně domluvit na termínech. Pan Lesňák se vždy snažil vyjít vstříc a udělal i mnoho věcí z vlastní iniciativy, takže mohu určitě doporučit.

Tomáš Drtil

Skvělý servis od jednání, přes nafocení nemovitosti, odhad správné ceny a samozřejmě rychlý následný prodej. Realizoval jsem u pana Lesňáka pronájem a prodej více nemovitostí a vždy to dopadlo nad mé očekávání. Je vidět, že když dělá někdo reality srdcem, tak to může skvěle fungovat jak po lidské i profesní stránce.

David Ludín

Pan Lesňák je profesionál od A do Z. Málo kdo,je tak ochotný laskavý a v zájmu klienta mu vyjít vstříc, nehledě na kompletní servis od nafocení nemovitosti zhodnocení ceny následný prodej, neboli nákup. Je to nejlepší makléř se kterým jsem se zatím potkala, jak po profesní, tak po lidské stránce Děkujeme a mohu jen doporučit !

Romana Kubesova

Velmi profesionální makléř, kterého mohu jedině doporučit! Byt byl prodán za pár dní za skvělou cenu a veškerá komunikace byla na jedničku. Doporučuji spolupráci.

Petra Fuchsíková

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Lesňákovi za perfektní přístup, služby a profesionální jednání při prodeji domu. Moc děkuji. A všem jen vřele doporučuji.

Pastrňáková

Děkuji touto cestou za profesionální přístup při prodeji nemovitosti a to zejména panu Michalovi Lesňákovi, který po celou dobu realizace přistupoval k oběma stranám velice vstřícně. Jeho profesionální přístup přispěl ke zdárnému prodeji bez jakýchkoliv komplikací. S přátelským pozdravem

Dalibor Bartko

Dobrý den, Chtěli bychom poděkovat p. Lesňákovi za velmi profesionální přístup při zprostředkování a vyřízení veškerých věcí týkající se pronájmu našeho bytu. Jeho ochota i nad rámec svých povinností nás v dnešní době velmi příjemně potěšila. Jde vidět, že je opravdu více než profesionál. Přejeme mnoho pracovních úspěchů. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

manželé Klímovi

Dobrý den, Ráda bych Vám poděkovala za Vaše vstřícné jednání. Jednat s Vámi bylo opravdu velmi příjemné. Ukázal jste se jako spolehlivý a odpovědný. Vaše jednání bylo věcné, rychlé a seriózní. Kdyby takto pracovali všichni, žili bychom si jako v ráji. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Dagmar Pohlová

Milý Michale, moc vám děkujeme za váš naprosto perfektní, lidský a profesionální přístup. za to, jak o nás pečujete a s jakým zapálením svou práci děláte.

Alice a David Kirš

Pana Lesňáka mohu jen doporučit. Jednání s ním bylo rychlé,profesionální a vstřícné. Jsem ráda že jsem mohla kupovat být právě u něj. Nic nebylo problém a byl velice milý.

Jana Mencnerová

Rádi bychom poděkovali panu Lesňákovi za profesionální přístup při prodeji našeho bytu. Byl velmi vstřícný a spolehlivý. Měli jsme pocit, že se mám opravdu věnuje, zatímco ve spolupráci s jinými realitními kanceláři jsme toto říci nemohli. Opravdu doporučujeme. Nejlepší volba.

manželé Baránkovi

Dobrý den, Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Michalu Lesňákovi za nadstandardní přístup, flexibilitu, vstřícnost a profesionální jednání při prodeji našeho bytu v Ostravě. Vše proběhlo v rámci možností rychle, byli jsme průběžně informováni o všech krocích během prodeje bytu, nemuseli jsme se starat o žádné administrativní záležitosti. Veškerý servis byl zajištěn. Rádi doporučíme Vaše služby dalším klientům. Děkujeme a těšíme se na příští spolupráci

Manželé Frankovi

Dobrý den, pane Lesňáku, chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za prodej našeho bytu na ulici Ahepjukova 25, byli jsme s manžem maximálně spokojeni s bezproblémovým prodejem. Velmi jsme ocenili z Vaší strany včasnou a přesnou informovanost, spolehlivost, slušnost. Určitě Vás rádi doporučíme. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Josiekovi

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za dobrou spolupráci při prodeji mé nemovitosti na adrese Zámecká 105 v Karviné - Fryštát. Bydlím v Praze a proto jsem sáhl po spolupráci s Vámi, která splnila veškeré mé požadavky, na rozdíl od jiných, které jsem o spolupráci požádal. Zajistil jste vše potřebné a splnil vše k mé spokojenosti. Vaše práce byla profesionální a mile rád Vás doporučím svým známým. S pozdravem

Ing. M. Frank

Chtěli jsme prodat chatu na Morávce. Nechěli jsme žádnou realitní kancelář. Na prodej chaty nás kontaktovalo mnoho makléřů, ale přesvědčil nás jediný makléř a to pan Lesňák. Nechtěli jsme žádnou smlouvu, nedávali jsme žádné klíče a chtěli jsme jen vážného zájemce bez zbytečných cest Ostrava - Morávka. Podotýkám, že pan Lesňak neměl žádné informace a jeho přístup a práce byla profesionální. Vše si zjistil na katastru nemovitosti, vytiskl mapy. Mile nás překvapil, protože první schůzka s klientem byla na takové úrovni, že jsme žasli nad informacemi, které si pan Lesňak zjistil bez nás. Chata se rychle prodala a proto pokud uvažujete o prodeji nemovitosti vřele Vám doporučuji pana Lesňáka. Byli jsme spokojeni i s průběhem prodeje co se týká smluv a informovanosti sledu události. Právnické služby byly na vysoké úrovni a profesionální. Nemuseli jsme se o nic starat. Vřele doporučuji.

Irena Cedivodová

Dobrý den pane Lesňáku, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za pomoc při mém řešení pronájmu bytu, za Váš skvělý profesionální přístup. Byla radost s Vámi spolupracovat. Děkuji

Andělová Hana

Dobrý den, děkujeme, že jste nám pomohl s koupí našeho nového bytečku :). Jednání bylo velmi profesionální a vstřícné. Na jakýkoliv dotaz nám bylo obratem odpovězeno, případně zjištěno a odpovězeno. Bydlí se nám krásně a jsme spokojeni. V případě, že budeme vědět o někom, kdo hledá bydlení (ať už koupi nebo pronájem), vřele Vás doporučíme. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů jako jsme my :).

Markéta Szlachtová a Petr Křižan

Dobrý den, chtěl bych poděkovat vaší RK a zvlášť panu Michalu Lesňákovi za zprostředkování prodeje RD v Ludgeřovicích. Jeho příjemné vystupování, vstřícnost, ochota spolupracovat a profesionální přístup mě přesvědčil, že pokud budu v budoucnu potřebovat já, nebo někdo v mém okolí pomoc realitní kanceláře, určitě oslovím nebo doporučím tu Vaši. Ještě jednou děkuji

J. Lihotzký