Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nadstandardního bytu v Praze na Vinohradech

Popis nemovitosti

Hledáte krásný, zařízený byt s možností dlouhodobého pronájmu a dobrém místě poblíž centra Prahy.

Máme pro Vás nabídku bytu 3+kk, 86 m² na ulici Šumavská, Praha - Vinohrady. Byt se nachází ve 3NP v reprezentativním cihlovém domě po kompletní revitalizaci s výtahem. Samotný byt Vám nabídne na 86 m² dispozici 3+kk s prostorným balkónem. Orientace je na východ (pokoj a obývací pokoj) a na západ (ložnice s balkónem, umístěným do klidného a zeleného vnitrobloku).

Byt je zcela nově vybudován z nadstandartních materiálů a je kompletně zařízen - kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů a dojezdů, sedačka, TV, konferenřní stůl, jídelní stůl, židle i barové židle, postel, komody, vestavěné skříně, šatna, manželská postel, pračka se sušičkou...

Byt má elektrické podlahové topení, dřevěné podlahy, dlažby a podlahu z týkového dřeva v koupelně, posuvné dveře, designové osvětlení aj. Parkování je možné před domem nebo je možné placené garážové stání s autem do výšky 150 cm 4 minuty chůze od domu.

V okolí je veškerá infrastruktura (obchody, restaurace, kavárny...) a výborná dostupnost - 3 parky, tramvajová zastávka - Šumavská, Jana Masaryka, metro A - Náměstí Míru, Václavské náměstí 15 min chůze.

Jestli žijete aktivní život a chcete bydlet na klidném a dobře dostupném místě v Praze, tak tady se Vám bude žít dobře. Pokud Vás byt zaujal, zavolejte mi, doplním Vámi požadové informace a domluvíme osobní prohlídku bytu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Chcete pomoci s prodejem své nemovitosti?

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídají pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si byt mohou zájemci prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a také spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

 Certifikovaný realitní makléř

 +420 774 101 334

 reality@michallesnak.cz

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář