Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kanceláří od 50 do 300 m2, ul. Poštovní, Karviná - Fryštát

Popis nemovitosti

Hledáte velké prostory ve známé budově na viditelném a dobře dostupném místě?

Mám pro Vás nabídku komerčních prostor v cihlovém domě na ulici Poštovní, Karviná - Fryštát (roh Poštovní a 17. listopadu - bývalá budova VZP), dnes OFFICE PARK ve kterém se nachází kancelářské i skladovací prostory.

Je zde možný pronájem kanceláří od velikosti 50 m2 až po 300 m2 s možností využití na kanceláře, prodejnu, showroom, ordinaci ad. Objekt je vytápěn ústředním dálkovým vytápěním, jsou zde vertikální žaluzie, instalované klimatizace, datové rozvody, nová elektroinstalace, bezpečnostní dveře, kamerový systém s napojením na pult centrální ochrany ad.

Prostory jsou volné ihned k využití s možností umístění sídla, parkování pro nájemce i jejich klientyje zajištěno parkovaná na vlastním parkovišti v zadní, boční i přední části budovy a navíc je zde také bezbarierový přístup.

PŮDORYS

1 NADZEMNÍ PODLAŽÍ

1np

CENA NÁJMU

2.000,-Kč / m2 za rok

+ služby a energie dle pronajaté velikosti prostor, vratná kauce, rezervační záloha

Michal LESŇÁK

certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz

Michal_Lesnak_Flexi_reality_realitni_makler_realitni_kancelar_Ostrava_Karvina_Havirov_Opava_Frydek_Mistek

Dělám reality srdcem od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys, pro lepší orientaci, dokážeme udělat virtuální staging i vizualizace možného budoucího stavu a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF