Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku, ul. Podolská, Ostrava - Výškovice

Popis nemovitosti

Hledáte stavební pozemek ve městě a přitom chcete žít jako na vesnici? Chcete mít výbornou dostupnost a přitom klid? Poté by Vás mohla zaujmout nabídka stavebního pozemku ke koupi na ulici Podolská v Ostravě Výškovicích.

Jedná se o rovinatý zasíťovaný pozemek o rozměrech 28 x 43 m a celkové velikosti 1204 m², který je určen k rodinné zástavbě. Jedná se o okrajový pozemek napojený na veškerou infrastrukturu nabízející dostatek klidu a přitom výbornou dostupnost - MHD 2 min chůze, obchody, škola, školka, restaurace, doktoři, prostě zde budete mít vše jako na dlani.

Pokud Vás zvažujte koupi pozemku, zavolejte mi, doplním Vámi požadované informace a na pozemek se společně podíváme. V případě zájmu je možno ke koupi přidat projekt pro výstavbu rodinného domu.

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE K POZEMKU

Náhled z KN

mapa_cuzk 

Zákreslení a rozměry pozemku

vymera_pozemku_24_a_25

Zakreslení inženýrských sítí

site

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Michal LESŇÁK

certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz

Michal_Lesnak_Flexi_reality_realitni_makler_realitni_kancelar_Ostrava_Karvina_Havirov_Opava_Frydek_Mistek

Dělám reality srdcem od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys, pro lepší orientaci, dokážeme udělat virtuální staging i vizualizace možného budoucího stavu a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF