Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rozestavěné novostavby RD 204 m² ul. Drásalova, Holešov

Popis nemovitosti

Hledáte dobré místo pro Váš nový domov a chcete mít ušetřeno spoustu starostí s vyřizováním stavebního povolení a všech formalit??? Chcete si postavit atypický moderní dům? Pak nabídka této rozestavěné stavby bude splňovat Vaše požadavky.

Jedná se o prodej rozestavěného rodinného domu s dispozicí 5+kk+dvojgaráž, 204 m² na ulici Drásalova v obci Holešov. Dům je postaven na pozemku o velikosti 926 m² na nově vzniklé zasíťované ulici s dobrou dostupností, kterou rodina potřebuje. Jedná se o klidnou a bezpečnou lokalitu vhodnou pro pohodový rodinný život.

Dům je ve fázi hrubé stavby (základy, izolace, svislé a vodorovné konstrukce). V ceně je zahrnuto dokončení střechy, oken a dveří. Částka potřebná k finálnímu dokončení celého objektu (dle projektu a vizualizací) je v rozsahu do 2 mil Kč. V případě zájmu o prohlídku nebo pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. V případě zájmu je možná pomoc se zajištěním financování celé koupě.

Videoprohlídka

Fotogalerie

VIZUALIZACE EXTERIÉRU

07_1

01_1

08_1

10_1

06_1

VIZUALIZACE INTERIÉRU

01

02

04

06

07

08

09

10

11

12

13

20

21

PŮDORYS NEOVITOSTI

holesov

 

POTŘEBUJETE POMOCI S FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Michal LESŇÁK

certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz

Michal_Lesnak_Flexi_reality_realitni_makler_realitni_kancelar_Ostrava_Karvina_Havirov_Opava_Frydek_Mistek

Dělám reality srdcem od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář