Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu, 3+1, ul. Petřvaldská, Ostrava - Michálkovice

Popis nemovitosti

Ideální dům pro rodinu, co chce bydlet poblíž centra, a přitom mít výhody příměstského života. To nabízí tento rodinný dům se zahradou, který může být třeba právě Váš nový domov.

Je na ulici Petřvaldská v části Ostrava – Michálkovice a do centra to je 5km a 10 minut jízdy. Dispozičně Vám nabídne 3+1 nebo pokud máte rádi otevřené prostory a budete chtít dům rekonstruovat tak 3+kk s velkými pokoji o celkové ploše 86m² a sklepní prostory o velikosti 90m² (garáž, dílna, sklad, kotelna, prádelna a úložné prostory). Je v udržovaném stavu a můžete ihned bydlet, nicméně pokud si budete chtít provést rekonstrukci tak jedna z výhod bude energetická třída díky které můžete využít maximální dotaci v programu zelená úsporám.

Na domě je elektřina v mědi s připojením na noční tarif, plynový kotel zajišťující otop domu, elektrický bojler pro ohřev vody, plastová okna, na podlaze v pokojích jsou pěkné zachovalé parkety, dále PVC a dlažby, na střeše IPA, odpady v plastu a v zemi kamenina.

Pozemek je o velikosti 398m², Vám nabídne ideální velikost pro údržbu i vyžití. Na pozemku se ještě nachází vedlejší stavba, kterou je možné využít například pro úpravu na letní přístavbu pro posezení s přáteli.

V rámci infrastruktury je dům vzdálený 1km od dolu Michal, 5 km to je přímo do centra Ostravy a nejbližší MHD je 200 m od domu. V případě potřeby je možné pomoct s vyřízením hypotéky u úvěrového specialisty se 14ti letou praxí.

Zaujal Vás tento dům? Zavolejte mi, doplním Vámi požadované informace a domluvíme se na termínu prohlídky.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Potřebujete pomoci s financováním?

Chcete si koupit nemovitost a potřebujete pomoci s vyřízením úvěru? Pomohu Vám se zorientovat na úvěrovém trhu, připravím Vám nabídku přímo pro Vás a nemovitost, kterou chcete koupit, zrekonstruovat nebo refinancovat stávající úvěr. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami u kterých jsem schopen Vám vyjednat nejlepší podmínky na trhu. V oboru jsem od roku 2006 a pro klienty jsem vyřídil výhodné úvěry za více než 1 miliardu.

Kolik mé služby stojí?

Jsem placen z množství zobchodovaných úvěrů pro banky a jako zprostředkovatel jsem tak placen bankovními institucemi. To mi dává možnost zajistit nejnižší úrokové sazby pro klienty.

Pokud chcete zajistit financování pro Vaše bydlení, jeho koupi, rekonstrukci, novou výstavbu nebo refinancování stávajících úvěrů neváhejte mne kontaktovat.

 

Ing. Aleš Bogocz

725 805 800

ales.bogocz@profiinvestor.cz

 

Keltičkova 1296/58

Slezská Ostrava

Chcete pomoci s prodejem své nemovitosti?

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídají pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si byt mohou zájemci prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a také spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

 Certifikovaný realitní makléř

 +420 774 101 334

 reality@michallesnak.cz

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář