Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk v osob. vl. na ul. Nedbalova, Moravská Ostrava

Popis nemovitosti

Hledáte pěkný byt v osobním vlastnictví poblíž centra Ostravy?

Nabízím byt ke koupi s dispozicí 3+kk, o velikosti 60m² na ulici Nedbalova, Moravská Ostrava. Byt se nachází ve 4 NP v dome, který právě prošel kompletní revitalizací (nové plastové okna, zateplení, vstupy, 2x výtah, střecha a nyní se dokončuje poslední prvek a to jsou velké balkóny). Okna navíc obsahují síta proti hmyzu. Bonus je, že na část revitalizace je udělen dotační titul, tudíž část nákladů bude SVJ proplacena.

Byt samotný prošel v roce 2015 rekonstrukcí u níž bylo provedeno nové jádro, zrenovovaly se dřevěné parkety, udělala se kuchyňská linka, elektroinstalace, omítky a dveře s obložkami. Měsíční náklady na byt jsou nízké a tak je případně byt vhodný i na investici.

Díky umístění poblíž centra je zde kompletní infrastruktura do 5 min chůze (MHD, obchody, škola, školka, úřady, nákupní centra...). Byt je orientován na východní (3 pokoje) a jižní stranu (kuchyň s balkónem). Parkování je pro rezidenty zajištěno přímo před domem. Pokud Vás byt zaujal, zavolejte mi, doplním Vámi požadované informace a domluvíme společnou prohlídku.

Videoprohlídka

Fotogalerie

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Půdorys

131

Měsíční předpis plateb

predpis_plateb

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb

 

INFORMACE SVJ NEDBALOVA 25

 

Na účtu: cca 3.660.000,- Kč

Úvěr je: cca 8.000.000,- Kč

Doba na 13 let

Schválená Dotace IROP, takže až dokončí revitalizaci, dostanou zpět 30% nákladů na revitalizaci, což půjde na splátku úvěru, čímž se zkrátí doba splácení na 10 let.

Tj. zůstane úvěr : cca 5.600.000,-Kč

Doba 10 let

V domě je celkem 49 bytů

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Michal LESŇÁK

certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz

Michal_Lesnak_Flexi_reality_realitni_makler_realitni_kancelar_Ostrava_Karvina_Havirov_Opava_Frydek_Mistek

Dělám reality srdcem od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář