Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v osob. vl. ul. Kpt. Jaroše, Orlová - Lutyně

Popis nemovitosti

Bytů v osobním vlastnictví je v Orlové jako šafránu. Pokud navíc hledáte byt na dobrém místě, tak tento inzerát byste neměli přehlédnout.

Jedná je o byt s dispozicí 3+1 o velikosti 57 m2 na ulici Kpt. Jaroše v posledním podlaží osmipodlažního domu po celkové revitalizaci s výtahem. Mezi jeho přednosti bude patřit právě lokalita - parkoviště před domem, kousek do centra, do obchodu, na MHD, škol i školek a tím je to jednou z nejvyhledávanějších lokalit v Orlové. Díky tomu, že jste v posledním podlaží, tak tady bude klid. Moc sousedů nechodí kolem Vás, nikdo se Vám nekouká do oken a pak je celý byt světlý a slunný, a to i díky své orientaci - od východu, přes sever až k západu.

Jeho původní stav vybízí k opravám podle vašich představ a možností, a to Vám dá výhodu přemýšlet, jestli vanu nebo sprchu, rohová nebo rovná linka, plovoučka nebo vinyl a pokud budete chtít, tak i s tímto můžeme pomoci. Centrem bytu je průchozí obývací pokoj s oknem na sever, dětský pokoj s kuchyní je na západ a ložnice na východ. Ráno Vás probudí slunce, u večerního vaření můžete vidět krásné západy a díky obývacími pokoji na sever tu nebude horko a nesvítí Vám paprsky do televize ;-)

Osobní vlastnictví Vám dá nabídne poslední výhodu a tu možnost financování hypotékou, se kterou v případě zájmu Vám může pomoci úvěrový specialista s praxí od roku 2006. Zaujal Vás tento byt? Zavolejte mi, doplním Vámi požadované informace a domluvíme se na osobní prohlídce. Do té doby se mějte hezky, zdraví Vás makléř Michal

Videoprohlídka

Fotogalerie

PŮDORYS BYTU

64

PŘEDPIS PLATEB A VYÚČTOVÁNÍ

 

PRODEJNÍ CENA

1.499.000,- Kč

včetně právního servisu + poplatek KN a úschova financí (advokát, notář či banka)

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Konkrétní možný případ financování k této nemovitosti:

Prodejní cena: 1.499.000,-Kč
Vlastní zdroje: 300.000,-Kč
Hypotéka: 80% LTV tj. 1.199.000,-Kč
Měšíční splátka:    5.377,-Kč
Úrok: 3,49%
Doba splácení: 30 let

Výpočet je pouze orientační a záleží na bonitě klienta a dalších kritérií konkrétních bank.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Michal LESŇÁK

certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz

Michal_Lesnak_Flexi_reality_realitni_makler_realitni_kancelar_Ostrava_Karvina_Havirov_Opava_Frydek_Mistek

Dělám reality srdcem od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář