Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Ostravě Zábřehu

Popis nemovitosti

Hledáte byt po celkové rekonstrukci navíc v osobním vlastnictví, který je možné financovat hypotékou?

Možná vás zaujme nabídka tohoto bytu 2+1 na ulici Samoljovova 50m² v Ostravě - Zábřehu ke koupi. Byt je umístěn ve 3. podalží ze čtyř v nizkopodlažním cihlovém domě po částečné revitalizaci (okna, střecha, stupačky, zabezpečení...). Byt prošel celkovou rekonstrukcí u níž byla provedena nová koupelna s vanou včetně nového plynového kondenzačního kotle s úsporným režimem, elektroinstalace, omítky podlahy, kuchyňská linka. Za vstupem je menší chodba, ze které je možno vstoupit do koupelny společné s WC, další místnost je samostaná ložnice dále pak prostorná kuchyň s jídelnou, která navazuje na obývací pokoj s francouzkým oknem. Orientace bytu je na jihovýchodní stranu, takže sluníčka je dostatek.

Byt má velmi nízké náklady na provoz domácnosti, což nový majitel určitě ocení a to jak pro potřeby vlastního bydlení, tak s případným záměrem pronájmu. Dobrá je také dostupnost a infrastruktura - kousek od domu MHD, obchody, škola, školka, Bělský les, nákupní centra i lékaři. Vše co člověk potřebuje k bydlení najdete do pár minut od domu. Pokud Vás byt zaujal, zavolejte mi, doplním Vámi požadové informace a domluvíme osobní prohlídku bytu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

PŮDORYS NEMOVITOSTI

NÁKLADY K BYTU

Předpis SVJ

predpis

Vyúčtování SVJ

preplatek

Celkové náklady k bytu

Společenství 1.237,-Kč
Záloha na SV 600,-Kč
Elektřina průměr za 3 roky 650,-Kč
Plyn průměr za 3 roky (ohřev vody a teplo) 1.300,-Kč
CELKEM 3.787,-Kč

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Michal LESŇÁK

certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz

Michal_Lesnak_Flexi_reality_realitni_makler_realitni_kancelar_Ostrava_Karvina_Havirov_Opava_Frydek_Mistek

Dělám reality srdcem od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář