Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nadstandardní byt 3+kk s krbem 120 m² poblíž centra Ostrava

Popis nemovitosti

Hledáte nadstandardní bydlení poblíž centra? Moderně zrekonstruovaný byt od samého základu, až do posledního detailu i šroubku? Chcete mít dostatek komfortu a životního prostoru? A když tam bude velmi nízký nájem? Máte zájem? V tom případě pro Vás máme exkluzivní nabídku...

Jedná se o prodej atypického bytu 3+kk, o rozloze 120 m² v cihlovém domě na ulici 28. října v Ostravě. Byt prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí na míru, u které se nevytvořil jen nový byt, ale také příjemné místo pro domov. Byt se nachází v 3. podlaží ze 4. v původní cihlové zástavbě, která prošla revitalizací a ve dvoře nabízí dostatek zeleně. Při vstupu do bytu zjistíte, že podlahy jsou dřevěné s celoživotní záruku ve všech obytných místnostech. Dominantou bytu je mega obývací pokoj s krbem, který je dále propojen s kuchyní na míru. Útulnost a funkčnost kuchyně podtrhuje ostrůvek, který opticky odděluje obývací pokoj od kuchyně. V kuchyni najdete také všechny potřebné vestavěné spotřebiče (indukční deska, digestoř, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovllná trouba, lednice i mrázák...), komfortní dojezdový systém, drátěný program a bar. Komfortní zónu nabídne také přístupný prostorná lodžie, ktera je orientována na dvůr. Dále je zde ložnice a dětský pokoj, ve kterém bude mít dosatek prostoru nejen jedno, ale klidně dvě dospívající děti. WC je samostatné s oknem a umyvadlem. A poslední místnost, koupelna. Najdete zde velkou vanu, odkládací prostory, umyvadlo pro jednoho i otopný žebřík.

A co nesmí u správného bytu chybět? Přeci sklep. Velký sklep, kde uložíte vše co v bytě nechcete a nepotřebujete.
Tento byt pro Vás zaručeně bude kromě domova i místem, kde naleznete po těžkém pracovním dnu či náročném víkendu útočiště a můžete se svou rodinou načerpat energii a dobíjet sílu.

A proč si tento byt koupit? Náklady jsou tak nízké, že ani nebudete věděť, že jste něco za chod domácnosti zaplatili. Elektospotřebiče mají záruky, jsou v nejúspornější kategorii včetně LED osvětlení v celém bytě a to vše podtrhne výhodný "noční" tarif na elektřinu, který je po celých 22 hod/denně.
Dostupnost a infrastruktura? Výborná. Do centra, MHD, na vlak nebo nákupního centra dojdete pěšky během pár minutek a přitom, jste stále na klidném místě. Nemovitost je bez žádného omezení vlastnického práva a lze ji financovat také pomocí hypotečního úvěru se kterým Vám můžeme pomoci.

A to nejlepší na závěr...

Druhý takovový byt se hledá težko. Prostorný, světlý, v dobrém místě po krásné rekonstrukci... Jestli chcete vidět tento byt na vlastní oči a máte zájem o jedinečnou nemovitost zavolejte, doplněte si informace, které Vás zajímají a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Potřebujete pomoci s financováním?

Chcete si koupit nemovitost a potřebujete pomoci s vyřízením úvěru? Pomohu Vám se zorientovat na úvěrovém trhu, připravím Vám nabídku přímo pro Vás a nemovitost, kterou chcete koupit, zrekonstruovat nebo refinancovat stávající úvěr. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami u kterých jsem schopen Vám vyjednat nejlepší podmínky na trhu. V oboru jsem od roku 2006 a pro klienty jsem vyřídil výhodné úvěry za více než 1 miliardu.

Kolik mé služby stojí?

Jsem placen z množství zobchodovaných úvěrů pro banky a jako zprostředkovatel jsem tak placen bankovními institucemi. To mi dává možnost zajistit nejnižší úrokové sazby pro klienty.

Pokud chcete zajistit financování pro Vaše bydlení, jeho koupi, rekonstrukci, novou výstavbu nebo refinancování stávajících úvěrů neváhejte mne kontaktovat.

 

Ing. Aleš Bogocz

725 805 800

ales.bogocz@profiinvestor.cz

 

Keltičkova 1296/58

Slezská Ostrava

Chcete pomoci s prodejem své nemovitosti?

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídají pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si byt mohou zájemci prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a také spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

 Certifikovaný realitní makléř

 +420 774 101 334

 reality@michallesnak.cz

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář