Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře DĚLÁME REALITY SRDCEM

 

Popis nemovitosti

Celou mou nabídku k prodeji / pronájmu

 

a nabídku naší realitní kanceláře

 

najdete na našem webu

 

www.DELAMEREALITYSRDCEM.cz

 

V rámci naší realitní kanceláře zpracováváme prodeje / pronájmy / výkupy i správu nemovitostí v rámci Moravskoslezského kraje a okolí

 

DĚLÁME REALITY SRDCEM od roku 2011

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys, pro lepší orientaci, dokážeme udělat virtuální staging i vizualizace možného budoucího stavu a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.


Michal Lesňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF