Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dvoupokojový byt u zámku Zábřeh

Popis nemovitosti

Hledáte dvoupokojový byt na dobrém místě a ve výborném stavu? Koukněte na tuto nabídku bytu ke koupi s dispozicí 2+1 na ulici Dolní v Ostravě Zábřehu, kousek od Zámečku Zábřeh.

Jedná se o prostorný byt o velikosti 58 m². Při vstupu do bytu Vás nadchne velká chodba na kterou navazuje samostatný pokoj (3x6 m) s jídelním koutem, dále je zde čtvercová kuchyň s komorou (spíží), vstup do druhé samostatného pokoje (3x4 m) a prostorná koupelna. Byt je umístěn v 1NP v domě nízké cihlové zástavby (pouze 3 podlaží) po celkové revitalizaci (plastová okna - trojskla, kvalitní zateplení, vstupy, rozvody, střecha...). Celý byt prošel kompletní rekonstrukcí, kdy byla provedena elektroinstalace, prostorná koupelna s rohovou vanou spojená s WC, plovoucí podlahy, dlažba, kuchyň na míru (Koryna) včetně kvalitních vestavěných spotřebičů - horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, digestoř, myčka, lednice. Dále byly udělány omítky, dveře aj. Nyní je byt připraven pro nového vlastníka k okamžitému nastěhování.

Výhodou je dobré parkování či možnost vyhrazeného parkování ve dvoře domu, dobrá dostupnost a infrastruktura - školy, školky, MHD, obchody, lékaři a vše potřebné máte kousek od domu včetně nedalekého Zámku Zábřeh či nákupního centra Shoping Park.

Dalším bonusem jsou nízké měsíční náklady ve výši 3.627,-Kč včetně fondu oprav a dobré hospodaření společenství vlastníků domu. Byt je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám může pomoci úvěrový specialista. Pokud Vás byt zaujal, neváhejte, zavolejte mi nebo napište a doplním Vámi požadované informace a rád Vás bytem provedu na prohlídce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Potřebujete pomoci s financováním?

Chcete si koupit nemovitost a potřebujete pomoci s vyřízením úvěru? Pomohu Vám se zorientovat na úvěrovém trhu, připravím Vám nabídku přímo pro Vás a nemovitost, kterou chcete koupit, zrekonstruovat nebo refinancovat stávající úvěr. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami u kterých jsem schopen Vám vyjednat nejlepší podmínky na trhu. V oboru jsem od roku 2006 a pro klienty jsem vyřídil výhodné úvěry za více než 1 miliardu.

Kolik mé služby stojí?

Jsem placen z množství zobchodovaných úvěrů pro banky a jako zprostředkovatel jsem tak placen bankovními institucemi. To mi dává možnost zajistit nejnižší úrokové sazby pro klienty.

Pokud chcete zajistit financování pro Vaše bydlení, jeho koupi, rekonstrukci, novou výstavbu nebo refinancování stávajících úvěrů neváhejte mne kontaktovat.

 

Ing. Aleš Bogocz

725 805 800

ales.bogocz@profiinvestor.cz

 

Keltičkova 1296/58

Slezská Ostrava

Chcete pomoci s prodejem své nemovitosti?

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídají pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si byt mohou zájemci prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a také spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

 Certifikovaný realitní makléř

 +420 774 101 334

 reality@michallesnak.cz

Michal Lesňák

V realitách jsem od roku 2011, mám vystudovanou stavařinu a práce se stala mým koníčkem. S nemovitostmi Vám mohu pomoci v rámci celého Moravskoslezského kraje, který je mi blízký.

Při své práci využívám home staging, služby profesionálního fotografa, se kterým vyfotíme reálné a poutavé záběry odpovídající pohledu lidského oka, využijeme spolupráci s dronem pro poznání nemovitosti ze všech úhlů i jejího okolí, natočíme moderní videoprohlídku, která díky virálnímu dosahu osloví širší počet potencionálních zájemců, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si zajemci mohou nemovitost prohlédnut z pohodlí svého domova, zakreslíme půdorys pro lepší orientaci a připravíme web nemovitosti. Teprve teď spustíme účinný marketing, kterým docílíme úspěšné realizace prodeje či pronájmu dané nemovitosti, která může být řešená také formou aukce nemovitosti.

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Michal Lesňák

 

Certifikovaný realitní makléř

+420 774 101 334

reality@michallesnak.cz

www.michallesnak.cz


Michal Lesňák

Kontaktní formulář